VK Hesap Aç

Özellikle Slav ülkelerinin en çok kullandığı sosyal medya platformuna VK hesap aç ile sende girebilir ve kullanabilirsin. VK sitesine nasıl üye olabilirsin, nelere dikkat etmen gerekli, VK nasıl indirilir gibi tüm soruların cevabı bu yazıda sizlere ekran görüntüleri ile detaylı olarak anlatılmaktadır. VK ile ilgili aklınıza gelen tüm soruları yorum kısmından bana iletebilirsiniz.

VK Hesap Aç

Siteye üyelik tamamen ücretsizdir ve oldukça kolaydır. Aşağıdaki adımları uygulayarak sizde birkaç dakika da kayıt olma işlemini yapabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. İlk olarak aşağıda yer alan VK Kaydol butonuna tıklayın.

VK Kaydol

Açılan sayfa VK’nin kendi ana sayfasıdır. Facebook hesabınız var ise direk facebook hesabınızla üyeliğinizi başlatabilirsiniz. Yada sağ tarafta yer alan formu ekran görüntüsünde olduğu gibi doldurmanız gerekmektedir. Bu yazıda form kullanarak nasıl üye olacağınız anlatılmaktadır. Eğer bir Facebook hesabıyla kayıt olmak istiyorsanız ama hesabınız yok ise Facebook Kaydol yazımdan faydalanabilirsiniz. Form ekranında ilk olarak “Ad-Soyad” bilgilerinizi girmeniz gerekir. Daha sonra ise doğum tarihinizi seçin, unutmayın 18 yaş altı ebeveyn denetimine tabidir ve 14 yaş altının web sitesini kullanması mümkün değildir. Cinsiyetinizi de seçtikten sonra “Kayde Devam” diyerek ilerleyin.

Bir sonraki adımda sizden “cep telefonunuzu” girmeniz istenir. Cep telefonu vermeden “VK” üyeliği ancak Facebook üzerinde olmaktadır. Orada da yine cep telefonunuzun kayıtlı olması gerekir. Burada sizden “ücretli” olabilir der. Bu SMS gönderme ücretidir. Telefon paketinizde SMS var ise 1 SMS düşecektir.

Cep telefonunuzu yazıp “Devam” dediğinizde, cep telefonunuza 6 haneli bir sayı gelecektir. Bunu yazdıktan sonra “Devam” dediğinizde ise “şifre” ekranına geleceksiniz. Burada en az 6 karakter dese de siz en az 8 karakterli ve güçlü bir şifre verin. Örnek güçlü şifre: U22y21.! gibidir.

VK hesabınız artık açılmıştır ve aşağıdaki ekran gelecektir.

Bundan sonrası hesabınıza kendi bilgilerinizi girmek için gerekli olanlardır. Mesela ilk kısımda “Ülke” ve “Şehir” bilgisi verilir. Yada “sonra belirt” diyerek de ilerleyebilirsiniz.

Daha sonra yine kişisel bilgilerle devam edilir. Eğitim durumunuzu girebilirsiniz.

Bir sonraki aşama ÖNEMLİDİR. Çünkü şifrenizi unuttuğunuzda, cep telefonunuza da erişiminiz olmazsa hesabınızı ancak eposta hesabınızla geri alabilirsiniz. Ayrıca eposta hesabınızda olan kişileri arkadaş olarak ekleme önerisi de size sunulur.

Artık hesabınız tamamen kullanılabilir durumdadır. Artık arkadaş ekleyebilir ve VK kullanabilirsiniz.

Buna baktınız mı?

Tumblr logo

Tumblr Nasıl Kayıt Olunur?

Sosyal medyaların içinde farklı yapısı ile öne çıkan Tumblr ile ilgili bilmek istediklerinizi bu yazıda …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.