1000Kitap Nasıl Kayıt Olunur?

Kişisel olarak en çok beğendiğim, en faydalı bulduğum sosyal ağ kesinlikle 1000Kitap sitesi ve uygulamasıdır. Bu yazıda sizlere 1000Kitap Nasıl Kayıt Olunur, 1000Kitap nedir detaylı bir şekilde anlatacağım. Üstelik üyelik işlemlerini hem web sitesinden hem de uygulamadan nasıl yapabileceğinizi, nelere dikkat etmeniz gerektiğini belirteceğim.

1000Kitap Nasıl Kayıt Olunur?

En basit tabir ile kitapsevenlerin, okurların buluştuğu bir sosyal ağ diyebiliriz. Bu platformda okuduğunuz kitapları ekleyebilir, kendinize okuma hedefi koyabilir, okumak istediğiniz kitaplar ve/ya yazarlar hakkında bilgi alabilir, diğer okurların kitaplar ve/ya yazarlar hakkındaki yorumlarını görebilirsiniz. Birçok amaç için kullanabileceğiniz platforma üye olmak ise tamamen ücretsizdir. Üyelik işlemlerine başlamak için aşağıdaki 1000Kitap Kaydol butonuna tıklayın.

1000Kitap Kaydol

Açılan sayfadaki formu doldurmanız istenmektedir. İlk olarak Adınız ve Soyadınız kısmını doldurun. Daha sonra şuan kullanmakta olduğunuz bir eposta adresini yazın. Kullanıcı adınız sisteme giriş için kullanılacaktır. Şifreniz en az 8 karakterli ve güçlü bir şifre olmalıdır. Daha sonra cinsiyet ve doğum tarihinizi yazarak altta yer alan kırmızı “Kaydol” butonuna tıklayın. Artık hesabınız açılmıştır.

Üye olduktan sonra artık platformu kullanabilirsiniz. İlk iş okuma hedefinizi belirtebilirsiniz. Okuduğunuz kitapları ekleyebilir ve yazarlarını dahi takip edebilirsiniz. Kitapları ekledikten sonra sizinle aynı kitabı okuyanları görebilir ve “takip” listenizi kişileri de ekleyebilirsiniz.

1000Kitap Uygulama üzerinden Nasıl Kayıt Olunur? İlk olarak tabi ki uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Uygulamayı açtığınızda ise aşağıdaki gibi bir ekran ile karşılaşırsınız. Burada

karşınıza giriş sayfası açılır. Aşağıdaki ekran görüntüsünde de görülen “HESABINIZ YOK MU? HEMEN KAYDOLUN” yazısına tıklayın.

 

Açılan formda bilgilerinizi vererek doldurmanız gereklidir. Önemli olan nokta kullandığınız aktif bir eposta vermek ve şifrenizi ise tahmin edilemez en az 8 karakterli vermektir.

Kişisel olarak çok başarılı bulduğum bu projeye uzun süredir üye olduğumu belirteyim. Özellikle okuma hedefi belirlemek ve ona uymaya çalışmak insanı olarak motive etmektedir. Okuduğunuz kitaplardan alıntıları okumak da mutlu eden özelliklerden birisidir. 1000kitap ile aklınıza gelen her soruyu aşağıda yer alan yorum kısmından bana iletebilirsiniz. Severek sorularınızı yanıtlarım.

Buna baktınız mı?

Skype

Skype Nasıl Kurulur?

En eski, en kaliteli ve en kolay görüntülü arama uygulamalarından birisiyle ilgili olan Skype nasıl …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir